Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...
? o ADEX

o ADEX

altFirma ADEX założona w 1998 r. od początku działalności za nadrzędny cel postawiła sobie wykonywanie oraz dostarczanie profesjonalnych i trwałych produktów o najwyższej jakości.
Wszystkie produkowane oraz oferowane meble metalowe i wyposażenie warsztatowe, meble do szkół, sklepów, firm i zakładów przemysłowych - produkcyjnych oraz jednostek budżetowych - samorządowych i innych obiektów to zarówno niezwykle funkcjonalne propozycje o standardowych wymiarach i zastosowaniach, jak i produkty na specjalne, indywidualne zamówienie.
Nieustanne dążenie do podnoszenia jakości i funkcjonalności przy zachowaniu zgodności z PN i certyfikatami od lat sprawia, że nasza oferta produkcyjno-handlowa w tym m.in : szafy metalowe, szafki ubraniowe, szafki szkolne czy regały metalowe w 100% spełniają wymagania przepisów oraz oczekiwania naszych Klientów. 

Nasza oferta skierowana jest do różnych instytucji, m.in. firm, biur, banków, hoteli, archiwów, szkół, osób prywatnych i wielu innych. Kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonania zarówno standardowych mebli metalowych biurowych, warsztatowych jak i indywidualnych projektów tych wszystkich grup mebli m.in. regałów metalowych, szafek szkolnych, dzięki czemu osiągamy maksymalne zadowolenie naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą mebli metalowych i wyposażenia w m.in. szafy i szafki metalowe, skrytki, kartoteki, szafki ubraniowe, szafki basenowe, wózki narzędziowe i stoły warsztatowe, regały przejezdne paletowe i wiele innych. 
Jesteśmy pewni że każdy znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie ... Zapraszamy ADEX  

Działamy w pełnym zakresie :  Od PROJEKTU do EFEKTU ......... :)


Niniejsze materiały przedstawione na stronie www.adex.bielsko.pl zostały przedstawione jedynie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. 
Zastrzegamy sobie prawo wprowadzenia zmian w dowolnym czasie.

 


Przejdź do strony głównej

Reklama

  • ADEX

Nasze hity

Walizki transportowe

Walizki transportoweZapytaj o cenę

Palety aluminiowe

Palety aluminioweZapytaj o cenę

Stojak z 24 pojemnikami

Stojak z 24 pojemnikami 232,69 zł brutto189,18 zł netto

Szafa 4-panelowa z 398 pojem. SL603S

Szafa 4-panelowa z 398 pojem. SL603S7 110,03 zł brutto5 780,50 zł netto

Stojak z 12 pojemnikami

Stojak z 12 pojemnikami 220,60 zł brutto179,35 zł netto

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl